Monitor HP M24fw 23.8 " biały
Zdjęcia 5 |
HP M24fw 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Nie jest kompatybilny z uchwytem VESA
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M24fw 23.8 " biały
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP M24fw - 605 cm 238" - 1920 x 1080 pikseli Full HD - tył biały | 1 027 zł |
HP Monitor HP M24fw FHD IPS 75Hz 5ms (2D9K1E9) Biało-srebrny | 589 zł |
24" HP M24fw - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 566 zł |
HP M24fw - 23.8'' | IPS | Full HD | 75 Hz | D-Sub, HDMI MON-LCD-HP-0161 | 569 zł |
Monitor HP M24fw FHD 2D9K1E9#ABB | 749 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →