Monitor Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " czarny (UM.HB7EE.E09)
Zdjęcia 7 |
Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER TFT Vero B277UEbmiiprzxv 686cm 27/2560x1440/2xHDMI/DP/USB/LS/Höv UM.H | 1 218 zł |
27" Acer Vero B277U Ebmiiprzxv - 4 ms - Monitor | 1 057 zł |
Monitor ACER 27" UM.HB7EE.E09 | 1 439 zł |
ACER Vero B277UEbmiiprzxv 27inch IPS 2560x1440 16:9 UM.HB7EE.E09 | 1 068 zł |
Monitor Acer B277UEbmiiprzxv (UM.HB7EE.E09) Czarny | 1 178 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →