Monitor Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " czarny
Zdjęcia 13 |
Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 27 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" iiyama ProLite XUB2792QSU-B6 - LED monitor - 27" - 1 ms - Monitor | 986 zł |
IIYAMA Monitor ProLite XUB2792QSU-B6 27 cali IPS,QHD,HAS(150mm),100Hz,4xUS | 1 049 zł |
iiyama XUB2792QSU-B6 MON-LCD-IYA-0670 | 1 049 zł |
IIYAMA 27'' ProLite XUB2792QSU-B6 Czarny | 1 049 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSU-B6 27" 2560x1440px IPS 100Hz 0.4 ms | 949 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →