ЖК-панель Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
Фото 11 |
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
22 "24 "
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 14 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
22" iiyama ProLite TF2215MC-B2 - 14 ms - Monitor | 2 276 zł |
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI UPIIY | 2 474 zł |
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI 50208 | 2 911 zł |
iiyama Touch-Display ProLite TF2215MC-B2 - 55.9 cm (22") - TF2215MC-B2 | 2 570 zł |
Monitor iiyama ProLite TF2215MC-B2 | 2 265 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite TF2215MC-B2
Ціни на Iiyama ProLite TF2215MC-B2 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 " | від 2 264 zł | 15 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF2415MC-B2 24 " | від 2 502 zł | 8 пропозицій |