Panel LCD Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
22 "24 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" iiyama ProLite TF2215MC-B2 - 14 ms - Monitor | 2 276 zł |
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI UPIIY | 2 474 zł |
IIYAMA Monitor 22 TF2215MC-B2 pojemnościowy 10pkt pianka IPS DP HDMI 50208 | 2 911 zł |
iiyama Touch-Display ProLite TF2215MC-B2 - 55.9 cm (22") - TF2215MC-B2 | 2 576 zł |
Monitor iiyama ProLite TF2215MC-B2 | 2 265 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite TF2215MC-B2
Ceny na Iiyama ProLite TF2215MC-B2 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 22 " | od 2 264 zł | 15 oferty | ||
Iiyama ProLite TF2415MC-B2 24 " | od 2 507 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →