Monitor Acer Vero V277Ebipv 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Acer Vero V277Ebipv 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero V277Ebipv 27 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer 27 cali 169 ZeroFrame IPS 100Hz 4ms GTG 250nits VGA HDMI DP FreeSync | 1 006 zł |
27" Acer Vero V277 Ebipv - 4 ms - Monitor | 701 zł |
ACER Vero V277Ebipv 27p IPS 1920x1080 16:9 250cd/m2 4ms UM.HV7EE.E03 | 538 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Acer 27'' Vero V7 V277 E (UMHV7EEE03) - PACZKOMAT, POC | 701 zł |
Acer Vero V277bipv 27´´ Fhd Ips Led Monitor Zielony One Size / EU Plug UM. | 647 zł |
ACER Vero V277Ebipv 27p IPS 1920x1080 16:9 250cd/m2 4ms UM.HV7EE.E03 | 539 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →