Monitor Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA TFT XU2793HSU 686cm IPS 27/1920x1080/HDMI/DP/2xUSB XU2793HSU-B6 | 699 zł |
27" iiyama ProLite XU2793HSU-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 1 | 593 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2793HSU-B6 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 599 zł |
iiyama XU2793HSU-B6 MON-LCD-IYA-0667 | 599 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2793HSU-B6 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 599 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2793HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HSU-B6 21.5 " | od 459 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 " | od 399 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 " | od 557 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →