Monitor Acer Nitro XV322QKKVbmiiphuzx 31.5 " czarny
Zdjęcia 5 |
Acer Nitro XV322QKKVbmiiphuzx 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Nitro XV322QKKVbmiiphuzx 31.5 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Nitro XV2 Monitor gamingowy | XV322QKKV | Czarny UM.JX2EE.V13Ekran: 80 cm (31.5") 4K UHD (3840 x 2160) 144 Hz, Technologia panelu: IPS (178°x178°) Certyfikat AMD FreeSync™ Premium, Inputs: DisplayPort, HDMI, Złącze USB typu C, Czas reakcji: 1 ms/0.5 ms (GTG,Min.), Jasność: 350 cd/m², 400 cd/m² HDR Peak, Klasa energetyczna: G Szczegóły, Oficjalny partner Acer Store.Acer.comZłóż skargę | 3 849 zł |
Monitor Acer Nitro XV322QKKVbmiiphuzx (UM.JX2EE.V13) Czarny | 3 867 zł |
Acer Nitro XV322QKKVbmiiphuzx | 3 848 zł |
Seria Acer Nitro (gamingowe)
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, 2.11 kg
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 249 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: dół, 47x34x19 cm, waga 600 g
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 160 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, 47x31.5x14 cm, waga 590 g
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 6 249 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 2.7 kg
od 729 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 399 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
od 651 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 800 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 11400H, 2.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.2 kg
od 1 200 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 900 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen1, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, 3 kg
od 519 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 411 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 2 964 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 3 799 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 358 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 899 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 0.2 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 449 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 042 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 3 594 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 199 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 869 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 12 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 965 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland