Monitor LG UltraGear 32GR93U 32 "
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
LG UltraGear 32GR93U 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraGear 32GR93U 32 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG UltraGear 32GR93U-B skaerm - LED bagKlasa efektywności energetycznej: F
Rozmiar: 80,0 cm (31,5 cala) 16:9, rozdzielczość: 3840 x 2160 4K (Ultra HD)
Czas reakcj... więceji: 1 ms, kontrast: 1000:1 panel: IPS
Przyłącza: 1x DP, 2x HDMI,
Pivot, regulacja wysokości, Amazon.plZłóż skargę | 3 549 zł |
LG 32GR93U-B.AEU - 32'' | IPS | 4K | 144Hz MON-LCD-LG-0529Zachwycający obraz w grach Ekran 4K UHD obsługuje ekspresową i wysoką wierność kolorów w celu odwzorowywania żywych scen. Rea... więcejlistyczne wrażenia z technologią True Colors Ten monitor obsługuje szerokie spektrum kolorów, 95% (typ.) gamy kolorów DCI-P3 i zapewnia wysoką wierność kolorów do reprodukcji dzięki VESA DisplayHDR™ 400, co zapewnia realistyczne wrażenia wizualne. Niezależnie od pola bitwy, może pomóc graczom zobaczyć dramatyzm barw tak, jak zaplanowali to twórcy gry. Niezwykła szybkość, zanurzenie w grach Dzięki technologii IPS 1 ms, która redukuje efekt smużenia i zapewnia krótki czas reakcji, możesz cieszyć się bardziej wciągającą rozgrywką przy zaawansowanej wydajności. Graj wygodnie i bez ograniczeń Monitor może odświeżać obraz z częstotliwością do 144 Hz dzięki HDMI 2.1. Oznacza to, że gracze mogą w pełni cieszyć się rozdzielczością UHD i 144 Hz przez DisplayPort lub HDMI. Design dla graczy Zwiększ swoje wrażenia z gry dzięki przyciągającemu wzrok wzornictwu i niemal bezramkowej konstrukcji z trzech stron. Regulowana podstawa umożliwia pochylanie, podnoszenie i obracanie monitora, co zapewnia większy komfort podczas grania. Komputronik.plZłóż skargę | 3 549 zł |
Monitor LG UltraGear 32GR93U-B 31.5" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msMonitor LG o przekątnej ekranu 31.5 cali z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 3840 x 2160 pikseli, czas reakcji... więcejwynosi 1 ms [GTG]. Jasność jest na poziomie 400 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Maksymalna wysokości monitora wynosi 61.12 cm. Electro.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Monitor LG UltraGear 32GR93U-B 31.5" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msMonitor LG o przekątnej ekranu 31.5 cali z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 3840 x 2160 pikseli, czas reakcji... więcejwynosi 1 ms [GTG]. Jasność jest na poziomie 400 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi 1000:1. Maksymalna wysokości monitora wynosi 61.12 cm.... Avans.plZłóż skargę | 3 199 zł |
LG UltraGear 32GR93U-B 31,5" 4K IPS 144Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 3 199 zł |
pokaż 4 oferty
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 300 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 596 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 075 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 821 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 116 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 199 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 340 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 285 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 900 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 679 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 520 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
LG Cuts Price, But Not Performance - LG 32GR93U Review
17 sierpnia 2023133 880 przegląd
LG 32GR93U UltraGear Gaming Monitor 4K resolution, 144Hz unboxing
2 sierpnia 20233 650 przegląd
LG Ultragear 4K 144Hz 27GR93U 27-Inch & 32GR93U 32-Inch Monitor Launched - Explained All Details
31 sierpnia 20233 202 przegląd
LG Ultragear 27GR93U 27″ 4K 144Hz monitor on sale in EU & UK, 32″ model on pre-order
31 sierpnia 2023820 przegląd
Modyfikacje LG UltraGear 32GR93U
Ceny na LG UltraGear 32GR93U |
---|---|---|---|---|
LG UltraGear 27GR93U 27 " | od 2 285 zł | 14 oferty | ||
LG UltraGear 32GR93U 32 " | od 3 199 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 359 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 042 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 964 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 2 965 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 2 899 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 0.2 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 3 449 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 579 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 848 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland