Monitor LG UltraGear 32GQ850 31.5 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
LG UltraGear 32GQ850 31.5 " czarny
2022 rokUltraGear (gamingowe)gamingowyHDMI 2.1HDRAdaptive-SyncFreeSynchub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:260 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraGear 32GQ850 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 32GQ850-B | 2 645 zł |
32" LG UltraGear 32GQ850-B - 2560x1440 - 240Hz - Nano IPS - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 32 (31.5 widoczny), 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz, Nano IPS, 450 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 600, 1 ms, 2xHDMI,... więcejDisplayPort Proshop.plZłóż skargę | 2 381 zł |
LG 32GQ850-B - 31.5'' | IPS | QHD | 240 Hz | HDR MON-LCD-LG-0421Stworzony do gry Nano IPS z ATW Ekran QHD (2560x1440) Szybkość 240 Hz (po podkręceniu 260 Hz) IPS 1 ms (GtG) QHD i 240Hz prze... więcejz HDMI 2.1 Technologia Certyfikat VESA AdaptiveSync Zgodność z technologią NVIDIA® G-SYNC® AMD FreeSync™ Premium Pro Zachwycający obraz w grach Technologia Nano IPS umożliwia wierne odwzorowanie kolorów, zapewniając żywy obraz, natomiast technologia VESA DisplayHDR™ 600 zapewnia dynamiczny kontrast na dużym 32-calowym ekranie QHD. Szybki ekran, płynna gra Duża szybkość odświeżania 240 Hz (260 po podkręceniu) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Fantastyczna prędkość w grach Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu zmniejsza smużenie inwersyjne i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach. Graj wygodnie i bez ograniczeń Model 32GQ850 może osiągać częstotliwość odświeżania do 240 Hz przez HDMI 2.1. To oznacza, że można osiągnąć pełną rozdzielczość QHD przy częstotliwości odświeżania 240 Hz w grach przy połączeniu przez DisplayPort lub HDMI. Technologia w służbie płynnej gry Certyfikat VESA AdaptiveSync Monitor z certyfikatem VESA AdaptiveSync Display, odznaczający się znacznie wyższą częstotliwością zmiany klatek i krótkimi opóźnieniami, zapewnia płynniejszy i stabilniejszy obraz w grach oraz płynny obraz podczas odtwarzania filmów. Zgodność z technologią NVIDIA® G-SYNC® Model 32GQ850 został przetestowany przez NVIDIA i oficjalnie uznany za zgodny z technologią G-SYNC®, dzięki czemu można mieć pewność, że zapewni płynny obraz bez zacinania. AMD FreeSync™ Premium Pro Technologia FreeSync™ Premium Pro praktycznie eliminuje zacinanie się obrazu, zapewniając płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wtyczka dająca wciągające efekty dźwiękowe Dzięki czterobiegunowe Komputronik.plZłóż skargę | 2 699 zł |
Monitor LG UltraGear 32GQ850-B 31.5" 2560x1440px IPS 240Hz 1 msMatryca Nano IPS z technologią ATW (Advanced True Wide Polarizer) zwiększa współczynnik kontrastu i optymalizuje ekspresję ko... więcejlorów pod szerokim kątem widzenia oraz wzbogaca wrażenia w trakcie gry. Duża szybkość odświeżania 240 Hz (260 po podkręceniu) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Electro.plZłóż skargę | 2 651 zł |
Monitor LG UltraGear 32GQ850-B 31.5" 2560x1440px IPS 240Hz 1 msMatryca Nano IPS z technologią ATW (Advanced True Wide Polarizer) zwiększa współczynnik kontrastu i optymalizuje ekspresję ko... więcejlorów pod szerokim kątem widzenia oraz wzbogaca wrażenia w trakcie gry. Duża szybkość odświeżania 240 Hz (260 po podkręceniu) pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele.... Avans.plZłóż skargę | 2 651 zł |
pokaż 10 ofert
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 300 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 596 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 075 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 821 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 116 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 199 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 340 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 285 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 900 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 679 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 520 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
32 inch 1440p eSports/Creative monitor - LG UltraGear 32GQ850-B
12 sierpnia 202235 760 przegląd
LG UltraGear 32GQ850-B Fullscreen 4K Fix.
26 stycznia 20234 731 przegląd
LG 32GQ850 $599 32GQ950 $899 Price Drop Amazon Prime Day Sale
11 października 20223 057 przegląd
LG UltraGear : 32GQ850 – 32” QHD 240Hz(O/C 260Hz) Gaming Monitor I LG
14 października 202218 678 przegląd
Next Gen LG 32GQ850 1440p 240hz HDR600 Console PC Review
15 listopada 202232 745 przegląd
LG 32GQ850-B 32” UltraGear™ QHD (2560 x 1440) Nano IPS Gaming Monitor with 240Hz Refresh Rate
7 października 20222 230 przegląd
LG 32GQ850-B UltraGear 240Hz Monitor Review
27 sierpnia 202272 919 przegląd
LG 32GQ850-B UltraGear 240Hz Monitor Unboxing
20 sierpnia 202223 942 przegląd
LG UltraGear 32GQ850-B l 240Hz高速表示で、もっと滑らかに
6 września 20221 202 przegląd
LG 32GQ950 PRICE DROP $999 LG 32GQ850 $799
18 lipca 20226 267 przegląd
New LG 27GP95R Pre Review LG 32GQ950 32GQ850 48GQ900 OLED
8 czerwca 202229 730 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium