Монітор LG UltraGear 27GR75Q 27 " чорний
Фото 10 |
Представник серії UltraGear 2023 від компанії LG - це ігровий 27-дюймовий монітор, який представляє середній ціновий сегмент. Модель отримала досить масивну підставку, яка водночас дозволяє регулювати положення екрана за висотою та орієнтацією (допускає переведення дисплея в портретний режим, зручний, серед іншого, для роботи з документами). Монітор LG UltraGear 27GR75Q базується на швидкій (час відгуку 1 мс від сірого до сірого) матриці IPS, яка традиційно радує гарною оглядовістю, а також характеризується гідною деталізацією картинки (роздільна здатність 2560 на 1440, а розмір пікселя 0.23 мм).
Ще виробник декларує непоганий запас яскравості (300 нит) та якісну кольоропередачу (заявлено покриття 99% простору sRGB), а також є формальна підтримка HDR. Ігрове позиціонування моделі підкреслює висока частота зміни кадрів (165 Гц), підтримка актуальних технологій синхронізації відеоряду, а саме AMD FreeSync Premium за сумісності з NVIDIA G-Sync. У розпорядженні геймерів та кілька корисних додаткових опцій, у тому числі зручний графічний інтерфейс (меню OnScreen Control), освітлення темних ділянок кадру, приціл та лічильник FPS у режимі реального часу.
Купити LG UltraGear 27GR75Q 27 " чорний
Усі ціни 13 →LG UltraGear 27GR75Q-B 27" ekran do gier PC - panel QHD rozdzielczości IPS | 1 214 zł |
Monitor 27" LG UltraGear 27GR75Q-B | 1 079 zł |
27" LG UltraGear 27GR75Q-B - 2560x1440 - 165Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Moni | 1 103 zł |
Monitor gamingowy LG 27GR75Q-B UltraGear 27” 2560x1440px 165Hz | 1 499 zł |
LG UltraGea 27GR75Q-B 27" 2K IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 1 148 zł |