Monitor LG UltraGear 27GR75Q 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Przedstawiciel serii UltraGear 2023 firmy LG, to 27-calowy monitor gamingowy reprezentujący segment średniej półki cenowej. Model otrzymał dość masywną podstawkę, która jednocześnie umożliwia regulację położenia ekranu pod względem wysokości i orientacji (pozwala na przełączenie wyświetlacza do trybu portretowego, co jest wygodne m.in. do pracy z dokumentami) . Monitor LG UltraGear 27GR75Q oparty jest na szybkiej (1 ms czasu reakcji od szarości do szarości) matrycy IPS, która tradycyjnie cieszy się dobrą widocznością, a także charakteryzuje się przyzwoitą szczegółowością obrazu (rozdzielczość 2560 na 1440 i rozmiar piksela 0,23 mm).
Producent deklaruje także niezły zapas jasności (300 nitów) i wysoką jakość odwzorowania barw (deklaruje pokrycie 99% przestrzeni sRGB), a także formalne wsparcie dla HDR. Pozycjonowanie modelu w grach podkreśla wysoka liczba klatek na sekundę (165 Hz), obsługa aktualnych technologii synchronizacji wideo, a mianowicie AMD FreeSync Premium z kompatybilnością z NVIDIA G-Sync. Gracze mają do dyspozycji także kilka przydatnych opcji dodatkowych, m.in. wygodny interfejs graficzny (menu OnScreen Control), rozjaśnianie ciemnych obszarów kadru, celownik czy licznik FPS w czasie rzeczywistym.
Kup LG UltraGear 27GR75Q 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →LG UltraGear 27GR75Q-B 27" ekran do gier PC - panel QHD rozdzielczości IPS | 1 223 zł |
Monitor 27" LG UltraGear 27GR75Q-B | 1 079 zł |
27" LG UltraGear 27GR75Q-B - 2560x1440 - 165Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Moni | 1 103 zł |
LG Electronics Monitor gamingowy 27GR75Q-B 27 cali IPS UltraGear QHD 165Hz | 1 150 zł |
Monitor gamingowy LG 27GR75Q-B UltraGear 27” 2560x1440px 165Hz | 1 499 zł |