ЖК-панель LG 86UH5J-H 86 "
Фото 9 |
LG 86UH5J-H 86 "
Діагональ:86 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Операційна система WebOS 6.0. Вбудована пам'ять 16 Гб. Вбудований модуль Wi-Fi. Сертифікований захист від пилу IP5x.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 86UH5J-H 86 "
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 ULLGE086L86U | 21 975 zł |
Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 MON-DSG-LG-068 | 16 211 zł |
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 103939 | 24 170 zł |
LG 86UH5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 86UH5J-H | 13 813 zł |
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 103939 | 21 975 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації LG 86UH5J-H
Ціни на LG 86UH5J-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5J-H 43 " | від 2 963 zł | 8 пропозицій | ||
LG 49UH5J-H 49 " | від 3 826 zł | 8 пропозицій | ||
LG 86UH5J-H 86 " | від 13 446 zł | 10 пропозицій |