Panel LCD LG 86UH5J-H 86 "
Zdjęcia 9 |
LG 86UH5J-H 86 "
Przekątna:86 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:120 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
System operacyjny webOS 6.0. Wbudowana pamięć 16 GB. Wbudowany moduł WiFi. Certyfikowana ochrona przed kurzem IP5x.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 86UH5J-H 86 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 ULLGE086L86U | 21 975 zł |
Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 MON-DSG-LG-068 | 16 211 zł |
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 103939 | 24 170 zł |
LG 86UH5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 86UH5J-H | 13 813 zł |
LG Electronics Monitor 86 cali 86UH5J-H UHD IPS 500cd/m2 24/7 103939 | 21 975 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje LG 86UH5J-H
Ceny na LG 86UH5J-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5J-H 43 " | od 2 963 zł | 8 oferty | ||
LG 49UH5J-H 49 " | od 3 826 zł | 8 oferty | ||
LG 86UH5J-H 86 " | od 13 446 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →