Uchwyt ścienny MANHATTAN 461993
Wideo 1Zdjęcia 9 |
MANHATTAN 461993 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MANHATTAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MANHATTAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461993
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan 461993 Wspornik ścienny Slim Stały telewizor LED LCD 60-100" Cza | 304 zł |
Uchwyt do TV MANHATTAN 461993 | 318 zł |
Manhattan Uchwyt Ścienny Lcd 60'-100', 100Kg Slim | 272 zł |
MANHATTAN UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 60-100 CALI 10 | 302 zł |
MANHATTAN UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 60-100 CALI 10 | 324 zł |
Manhattan UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 60-100 CALI 10 | 277 zł |
Manhattan LCD wall holder 100' | 325 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →