Stojak do TV MANHATTAN 461245
Wideo 1Zdjęcia 14 |
MANHATTAN 461245 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461245
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan Mobilny stojak do TV 37-70 cali 50kg regulowany AJMAHT000461245 | 1 290 zł |
Manhattan Mobilny stojak do TV 37-70 cali 50kg regulowany 97378 | 1 290 zł |
Stojak mobilny MANHATTAN, LCD/LED 37'-70' | 1 233 zł |
MANHATTAN STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 37-70 CALI | 1 423 zł |
Manhattan STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 37-70 CALI | 1 367 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →