Stojak do TV TECHLY ICA-TR228 (364484)
Zdjęcia 4 |
TECHLY ICA-TR228 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-TR228
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 364484 Wózek podłogowy 32-70" Półka do telewizora LCD/LED/Plazma Cz | 1 230 zł |
Techly Stojak podłogowy na monitor 32" - 70" (ICA-TR228) | 1 004 zł |
Techly Stojak mobilny TV 32'-70' 40kg z półką AV | 1 159 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-TR228 (nośność 40kg \32 - 70 cali) | 1 147 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →