Uchwyt ścienny MANHATTAN 461252
MANHATTAN 461252 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MANHATTAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MANHATTAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461252
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan Uchwyt ścienny 461252 32'' - 55'' | 245 zł |
Uchwyt Ścienny LCD/LED Manhattan 32'-55' 50kg Obrotowy | 286 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ic intracom MANHATTAN 461252 Manhattan Uchwyt ścienn | 330 zł |
Uchwyt do TV MANHATTAN 461252 (nośność 50kg \32 - 55 cali) | 286 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →