Stojak do TV MANHATTAN 461665
Wideo 1Zdjęcia 7 |
MANHATTAN 461665 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461665
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan uniwersalny stojak na telewizor na kółkach o wyjątkowo dużej noś | 2 365 zł |
Manhattan Stojak mobilny do TV 37-100cali, 150kg, półka TV AJMAHT000461665 | 1 892 zł |
Manhattan Stojak mobilny do TV 37-100cali, 150kg, półka TV 129251 | 1 892 zł |
Manhattan Stojak Mobilny 37'-100', 150kg z półką AV do tablicy interaktywn | 2 035 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →