Stojak do TV MANHATTAN 461238
Wideo 1Zdjęcia 12 |
MANHATTAN 461238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MANHATTAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MANHATTAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461238
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan Uchwyt na telewizor i monitor stojak na kółkach 1 ekran rozmiary | 582 zł |
Uchwyt do TV MANHATTAN 461238 | 596 zł |
Manhattan Stojak podłogowy 461238 37'' - 70'' | 498 zł |
Stojak Mobilny MANHATTAN, LCD/LED 37'-70' | 597 zł |
Uchwyt do TV MANHATTAN 461238 | 563 zł |
Stojak Mobilny MANHATTAN, LCD/LED 37'-70' | 569 zł |
Manhattan STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 37-70 CALI | 523 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →