Monitor LG UltraWide 38WR85QC 37.5 " biały (38WR85QC-W)
Zdjęcia 10 |
LG UltraWide 38WR85QC 37.5 " biały
2024 rokUltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Power DeliveryzakrzywionyHDRFreeSyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:37.5 "
Rozdzielczość:3840x1600 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraWide 38WR85QC 37.5 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG UltraWide 38WR85QC-W skaerm - LED ba | 5 138 zł |
38" LG UltraWide 38WR85QC-W - 3840x1600 - 144Hz - Nano IPS - 90W USB HUB - | 4 676 zł |
Monitor LG UltraWide 38WR85QC-W | 4 313 zł |
Lg Ultrawide 38wr85qc-w 37´´ Wqhd Ips Led 75hz Curved Monitor Przezroczyst | 5 055 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →