Monitor LG 24MR400 23.8 "
Zdjęcia 7 |
LG 24MR400 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 24MR400 23.8 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lg - 24MR400-BAEUQ 24MR400-B.AEUQ | 488 zł |
24" LG 24MR400-B - 1920x1080 - 100Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 445 zł |
Monitor LG 24MR400-B 23.8" 1920 x 1080px IPS 100Hz | 408 zł |
LG 24MR400-B - 23.8'' | IPS | Full HD | 100Hz MON-LCD-LG-0573 | 499 zł |
Monitor LG 24MR400-B 23.8" 1920 x 1080px IPS 100Hz | 408 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje LG 24MR400
Ceny na LG 24MR400 |
---|---|---|---|---|
LG 24MR400 23.8 " | od 386 zł | 13 oferty | ||
LG 27MR400 27 " | od 499 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →