Uchwyt biurkowy TECHLY ICA-LCD 100BK (103793)
Zdjęcia 13 |
TECHLY ICA-LCD 100BK |
|
Do montażu wymagany jest wspornik.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 100BK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly ICALCD100BK Black | 86 zł |
Techly 103793 Uchwyt na słup LED/LCD, 13-30'', 10kg, obrotowy UCH-BIU-TEH- | 88 zł |
Techly Uchwyt na słup do monitora LED/LCD 13-30 10kg VESA regulowany czarn | 119 zł |
Uchwyt TECHLY, VESA 100x100, 10 kg | 88 zł |
TECHLY UCHWYT NA SŁUP TV LED/LCD 13-30 CALI 10KG O | 89 zł |
Uchwyt na słup Techly 13"-30", 10kg obrotowy | 83 zł |
TECHly UCHWYT NA SŁUP TV LED/LCD 13-30 CALI 10KG O | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →