Monitor BenQ GW2475H 24 " czarny (9H.LFELA.TBE)
Zdjęcia 7 |
Przystępny cenowo uniwersalny monitor FullHD z 23,8-calowym ekranem z cienką ramką, dobrymi kolorami i szerokimi kątami widzenia. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej półki cenowej roku 2020, skoncentrowanej na użytku domowym i biurowym. Półbłyszczący ekran oparty jest na pełnoprawnej ośmiobitowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 i podświetleniu W-LED bez migotania PWM (Flicker-Free).
Monitor BenQ GW2475H nadaje się do wygodnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, treściami internetowymi, grafikami biznesowymi i prezentacjami. Odtwarza bezproblemowo dowolne treści fotograficzne / wideo i może być używane do łatwego ich edytowania. Bezproblemowo wpasuje się w niedrogie stacje robocze do inżynierskich systemów CAD/CAE, procesów modelowania 3D lub tworzenia/testowania oprogramowania. Ze względu na umiarkowany czas reakcji matrycy (5 ms GtG) nadaje się do niedrogich konfiguracji gier. Monitor jest wyposażony w zdejmowaną podstawkę, która umożliwia regulację kąta ekranu i można ją zamocować na uchwycie VESA. Współpracuje z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem za pośrednictwem interfejsów analogowych (D-Sub) lub cyfrowych (HDMI 1.4).
Kup BenQ GW2475H 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Benq GW2475H GW2475H 238" Monitor Czarny | 668 zł |
Monitor BENQ GW2475H 23.8" 1920x1080px IPS | 450 zł |
Monitor BENQ GW2475H 23.8" 1920x1080px IPS 9H.LFELA.TBE | 450 zł |
Monitor BenQ GW2475H (9H.LFELA.TBE) | 581 zł |
MONITOR BENQ LED 23.8' GW2475H | 594 zł |
Monitor BenQ GW2475H (9H.LFELA.TBE) | 583 zł |