Monitor Philips 241V8AW 23.8 "
Zdjęcia 6 |
Philips 241V8AW 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 241V8AW 23.8 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS 241V8AW Monitor 24" FHD z wbudowanymi głośnikami 1920 x 1080 75 Hz | 408 zł |
24" Philips V-line 241V8AW - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 4 ms - | 485 zł |
Philips 241V8AW 23.8 cala IPS HDMI Głośniki Biały MON-LCD-PHI-0421 | 429 zł |
Monitor PHILIPS V-line 241V8AW 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG] | 415 zł |
Monitor PHILIPS V-line 241V8AW 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms [GTG] | 415 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Philips 241V8AW
Ceny na Philips 241V8AW |
---|---|---|---|---|
Philips 241V8AW 23.8 " | od 399 zł | 11 oferty | ||
Philips 271V8AW 27 " | od 519 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →