Monitor LG 24TQ510S 24 " czarny
Zdjęcia 7 |
LG 24TQ510S 24 " czarny
2022 rokgłośniki
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1366x768 (16:9)
Matryca:czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 24TQ510S 24 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smart TV LG 24TQ510S-PZ 24" HD LED WIFI | 836 zł |
24" LG 24TQ510S-PZ - LED monitor with TV tuner - 23.6" - 14 ms - Monitor | 817 zł |
Monitor LG 24TQ510S-PZ 24'' 1366x768px Smart LED TV | 829 zł |
Monitor LG 24TQ510S-PZ 23.6" 1366x768px | 900 zł |
Monitor LG 24TQ510S-PZ 23.6" 1366x768px | 900 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →