Monitor Philips 241B7QGJEB 24 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 241B7QGJEB 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 241B7QGJEB 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor PHILIPS B-line 241B7QGJEB 23.8" 1920x1080px IPSDzięki nowej energooszczędne Electro.plZłóż skargę | 760 zł |
Monitor PHILIPS B-line 241B7QGJEB 23.8" 1920x1080px IPSDzięki nowej energooszczędne Avans.plZłóż skargę | 760 zł |
Monitor PHILIPS B-line 241B7QGJEB 23.8" 1920x1080px IPS 241B7QGJEB 00Dzięki nowej energooszczędne Mediaexpert.plZłóż skargę | 760 zł |
Seria Philips B seriesPorównaj w tabeli →
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 452 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 545 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 800 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 649 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 674 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 919 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 5 949 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 360 zł
dotykowy, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 941 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 524 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 075 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 909 zł
do grafiki, 48.8 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 499 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 612 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 779 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 254 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
PodobnePorównaj w tabeli →
od 760 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 762 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 749 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 649 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 697 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 639 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki
od 661 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 0.4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 685 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 680 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 778 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki