Monitor LG UltraWide 29WQ600 29 " biały
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
LG UltraWide 29WQ600 29 " biały
Przekątna:29 "
Rozdzielczość:2560x1080 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraWide 29WQ600 29 " biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
29" LG 29WQ600-W - LED monitor - 29" - HDR - 1 ms - MonitorMonitor LED, 29, 2560 x 1080 UWFHD @ 100 Hz, IPS, 250 cd/m², 1000:1, HDR10, 1 ms, HDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i) Proshop.plZłóż skargę | 993 zł |
Monitor LG 29WQ600-W 29" 2560x1080px IPS 100HzMONITOR LCD UltraWide 29" IPS/29WQ600-W LG Specyfikacja Częstotliwość odświeżania: 100 Hz Podstawowe złącza: DisplayPort x1,... więcejHDMI x1, USB-C x1 Przekątna ekranu: 29" Rozdzielczość: 2560 x 1080 (UWHD) Typ matrycy: IPS Więcej miejsca na różne zadania Monitor o rozdzielczości UltraWide™ Full HD (2560x1080) i proporcjach obrazu 21:9 zapewnia o 33% więcej miejsca na ekranie niż monitor o rozdzielczości FHD (1920x1080). Szczegółowy kontrast W technologii HDR dostępne są różne rodzaje treści. Monitor ten wyposażono w technologię HDR10, opartą na 99% gamy kolorów sRGB, która obsługuje specyficzne poziomy kolorów i jasności, zapewniając fantastyczne barwy treści. Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów. Szeroki kąt patrzenia sprawia, że monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB. Sterowanie za pomocą paru kliknięć Za pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą lub zdefiniować podstawowe ustawienia monitora. Łatwe sterowanie i łączenie z innymi urządzeniami Nowoczesny monitor LG 29WQ600 ma port USB Type-C™ obsługujący DisplayPort Alt Mode. Za pomocą jednego kabla USB Type-C™ można przesyłać sygnał DisplayPort do zewnętrznego monitora bez użycia specjalnych kabli lub aktywnych przejściówek. Fantastyczna prędkość prowadzi do zwycięstwa MBR 1 ms pozwala na płynną grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę. Dynamiczne i szybkie obiekty w środku akcji mogą dać graczowi przewagę nad innymi. Czystszy, płynniejszy i szybszy Technologia AMD FreeSync™ zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Wirtualnie ogranicza rozrywanie i zacinanie obrazu. Dynamic Action Sync Technologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach. Maxelektro.plZłóż skargę | 1 199 zł |
LG Monitor LG UltraWide 29WQ600-W 29" IPS FHD 21:9 5 ms 250 cd/m2 100 HzAMD FreeSync: TakCzas odpowiedzi (typowy): 5 msEAN: 8806091618498Ek Akces-markt.plZłóż skargę | 1 156 zł |
LG UltraWide Monitor 29WQ600-W 29 ", IPS, FHD, 2560 x 1080, 21:9, 5 ms, 25 | 1 145 zł |
Monitor LG UltraWide 29WQ600-W 29" IPS FHD 21:9 5 ms 250 cd/m2 100 Hz | 1 094 zł |
pokaż 4 oferty
Seria LG UltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Porównaj w tabeli →
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 535 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 637 zł
do grafiki, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 283 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 719 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 993 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 6 699 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 599 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 797 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 711 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 379 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 958 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 876 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 945 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 807 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 5 485 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 2 211 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 4 839 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 315 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 043 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
Wideo recenzje
LG UltraWide Monitor 2560x1080 IPS FHD Panel with 100Hz Refresh Rate 29WQ600 #lgultrawide
29 kwietnia 20231 687 przegląd
⛅️ Easily build a cozy PC with UltraWide 29WQ600 | ️ warm white | CASE VSP X09 SPEAK WHITE ✨
5 września 2023815 przegląd
My Trading Setup | LG Ultrawide Monitor 29WQ600 | Budget Friendly
21 sierpnia 2023117 przegląd
LG UltraWide 29WQ600 Monitor - 29 inch IPS FHD Screen with 100Hz Refresh rate
29 kwietnia 20239 815 przegląd
LG 29WQ600-W 29" Ultrawide Monitor | User Review | Destiny 2 Gameplay
24 listopada 20228 860 przegląd
LG 29-inch UltraWide Monitor Unboxing & Review : 29WQ600-W
19 lipca 202368 512 przegląd
LG UltraWide FHD 29-Inch Computer Monitor 29WQ600-W, IPS with HDR 10 Compatibility, AMD FreeSync
16 lutego 2023476 przegląd
Unboxing my new ultrawide monitor : LG 29WQ600-W 29 inch
13 lipca 20232 225 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 945 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 049 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 90 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 958 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 899 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland