Uchwyt ścienny Vogels TVM 3613
Zdjęcia 9 |
Vogels TVM 3613 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3613
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vogels TVM3613 Inclinable 40"-77"" TVM 3613 | 364 zł |
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 3613 Czarny | 419 zł |
Vogel`s TVM 3613 uchylny uchwyt do TV 40"-77" | 418 zł |
Vogel`s TVM 3613 uchylny uchwyt do TV 40"-77" | 402 zł |
Vogels Tvm3613 Tv Stand 40-77´´ Czarny TVM3613CONF | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →