ЖК-панель NEC MultiSync M861 86 "
Фото 14 |
NEC MultiSync M861 86 "
Діагональ:86 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:8 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Слот RPi Compute Module 4. Сенсор температури.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити NEC MultiSync M861 86 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor NEC MultiSync M861 | 25 095 zł |
NEC MultiSync M861 Płaski panel Digital Signage 2,18 m (86") 60005067 6000 | 19 401 zł |
NEC MultiSync M861 Płaski panel Digital Signage 2,18 m (86") 60005067 | 19 417 zł |
NEC M861 86" Wyświetlacz | 19 367 zł |
Модификації NEC MultiSync M861
Ціни на NEC MultiSync M861 |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync M751 75 " | від 14 172 zł | 12 пропозицій | ||
NEC MultiSync M861 86 " | від 19 367 zł | 4 пропозиції | ||
NEC MultiSync M981 98 " | від 44 385 zł | 1 пропозиція |