Panel LCD NEC MultiSync M861 86 "
Zdjęcia 14 |
NEC MultiSync M861 86 "
75 "86 "
Przekątna:86 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:8 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Gniazdo dla modułu obliczeniowego RPi 4. Czujnik temperatury.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync M861 86 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor NEC MultiSync M861 | 25 095 zł |
NEC MultiSync M861 Płaski panel Digital Signage 2,18 m (86") 60005067 6000 | 19 147 zł |
NEC MultiSync M861 Płaski panel Digital Signage 2,18 m (86") 60005067 | 19 147 zł |
NEC M861 86" Wyświetlacz | 21 173 zł |
Modyfikacje NEC MultiSync M861
Ceny na NEC MultiSync M861 |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync M751 75 " | od 15 429 zł | 12 oferty | ||
NEC MultiSync M861 86 " | od 19 147 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →