Monitor NEC EA272F 27 "
Zdjęcia 10 |
NEC EA272F 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:AH-IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC EA272F 27 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync EA272F 686 cm 27" 1920 x 1080 pikseli Full HD LED czarny 600 | 2 678 zł |
Monitor NEC MultiSync EA272F 27" 1920x1080px IPS | 1 799 zł |
Monitor NEC MultiSync EA272F-BK (60005033) | 2 419 zł |
Monitor NEC MultiSync EA272F 27" 1920x1080px IPS 60005033 | 1 799 zł |
Monitor NEC Multisync EA272F biały | 2 419 zł |
Monitor NEC Multisync EA272F czarny | 2 419 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →