Monitor NEC MultiSync E244FL 23.8 "
Zdjęcia 8 |
NEC MultiSync E244FL 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync E244FL 23.8 "
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC Monitor MultiSync E244FL 24 cale USB-C HDMI czarny UPNEC24LE244FLB | 1 145 zł |
NEC 24" MultiSync E244FL 60005866 Czarny | 1 109 zł |
Monitor NEC MultiSync E244FL 24" 1920x1080px | 969 zł |
NEC Monitor MultiSync E244FL 24 cale USB-C HDMI czarny 113162 | 1 145 zł |
Monitor NEC MultiSync E244FL 24" 1920x1080px | 969 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje NEC MultiSync E244FL
Ceny na NEC MultiSync E244FL |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync E244FL 23.8 " | od 964 zł | 30 oferty | ||
NEC MultiSync E274FL 27 " | od 1 103 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →