Monitor NEC EA241F 24 "
Zdjęcia 7 |
NEC EA241F 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC EA241F 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync EA241F-BK 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD 60004786 | 1 314 zł |
Monitor NEC MultiSync EA241F (60004786) | 1 371 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Monitor NEC EA241F 23,8'' FHD, IPS, DVI/HDMI/DP/D-SU | 1 229 zł |
NEC MultiSync EA241F-BK 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD 60004786 | 1 314 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →