Monitor Dell P2419H 24 " czarny (2419-2392)
Zdjęcia 5 |
Monitor o przekątnej 23,8 cala i wyraźnym wyglądzie linii stanowi doskonałe rozwiązanie do pracy. Równolegle dobrze radzi sobie z zadaniami multimedialnymi spoczywającymi na jego barkach. Kluczem do sukcesu jest matryca IPS w roli bohatera, która charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, wysoką rozdzielczością i dokładnością kolorów. Dell P2419H wyposażony jest w ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czasie reakcji GtG na poziomie 5 ms i możliwości wyświetlania około 16,7 mln kolorów.
Wygodę obsługi monitora dodaje elastyczna regulacja pozycji wyświetlacza: wysokość, pochylenie i obrót, m.in. 90 ° do orientacji pionowej. Model jest połączony ze źródłami sygnału przez interfejsy DisplayPort, HDMI i D-Sub, a urządzenia peryferyjne podłączane są do monitora przez porty USB (2 szt. Na dole i 2 szt. Z boku). Aby zminimalizować stres wizualny podczas długich spotkań przed wyświetlaczem, model został wyposażony w funkcję ComfortView, która zmniejsza poziom niebieskiej poświaty ekranu. Dodatkowo monitor uzyskał wspornik do montażu naściennego, w tym celu wykonano otwory w „filetowej” części korpusu do montażu VESA o standardowym rozmiarze 100x100 mm.
Kup Dell P2419H 24 " czarny
MONITOR DELL LED 24" P2419H (GRADE A) UŻYWANY | 490 zł |
Monitor Dell P2419H 24 1920x1080 HDMI DISPLAYPORT | Klasa A- | 359 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! dell Monitory 23,8 P2419H IPS LED Full HD (1920x1080 | 1 759 zł |
Modyfikacje Dell P2419H
Ceny na Dell P2419H |
---|---|---|---|---|
Dell P2219H 22 " | od 1 428 zł | 3 oferty | ||
Dell P2319H 23 " | od 900 zł | 1 oferta | ||
Dell P2419H 24 " czarny | od 359 zł | 3 oferty | ||
Dell P2719H 27 " czarny | od 2 251 zł | 4 oferty |