Monitor NEC EA242F 24 "
Zdjęcia 11 |
NEC EA242F 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC EA242F 24 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync EA242F 605 cm 238" 1920 x 1080 pikseli Full HD LED Czarny 60 | 2 193 zł |
NEC MultiSync EA242F 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD 60005032 | 1 659 zł |
Monitor NEC MultiSync EA242F (60005246) | 2 023 zł |
Monitor NEC Multisync EA242F-WH (biały) | 2 019 zł |
Monitor NEC MultiSync EA242F-WH-CT ColorTuned >skalibrowany< [Autory | 1 920 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →