Monitor NEC MultiSync E274FL 27 "
Zdjęcia 8 |
NEC MultiSync E274FL 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync E274FL 27 "
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC Monitor MultiSync E274FL 27 cali USB-C HDMI czarny UPNEC27LE274FLB | 1 326 zł |
NEC 27" MultiSync E274FL 60005868 | 1 283 zł |
Monitor NEC MultiSync E274FL 27" 1920x1080px | 1 119 zł |
NEC Monitor MultiSync E274FL 27 cali USB-C HDMI czarny 113163 | 1 326 zł |
Monitor NEC MultiSync E274FL 27" 1920x1080px | 1 119 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje NEC MultiSync E274FL
Ceny na NEC MultiSync E274FL |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync E244FL 23.8 " | od 964 zł | 30 oferty | ||
NEC MultiSync E274FL 27 " | od 1 103 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →