Монітор NEC EA271Q 27 "
Відео 1Фото 11 |
NEC EA271Q 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:PLS, відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити NEC EA271Q 27 "
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NEC MultiSync EA271Q biały 6858 cm 27-calowy monitor LCD z podświetleniem | 2 775 zł |
27" NEC MultiSync EA271Q - 6 ms - Monitor | 2 102 zł |
NEC MultiSync EA271Q [czarny] MON-LCD-NEC-0042 | 2 249 zł |
Monitor NEC MultiSync EA271Q 27" 2560x1440px IPS | 2 393 zł |
Monitor NEC MultiSync EA271Q 27" 2560x1440px IPS | 2 393 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди