Монітор NEC EA241WU 24 "
Фото 3 |
NEC EA241WU 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити NEC EA241WU 24 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NEC MultiSync EA241WU biały 6096 cm 24 cale monitor LCD LED Backlight IPS | 1 938 zł |
Monitor NEC MultiSync EA241WU (60004677) | 1 627 zł |
NEC MultiSync EA241WU schwarz 60004676 | 1 925 zł |
Monitor NEC MultiSync EA241WU (60004676) | 1 729 zł |