Monitor NEC EA241WU 24 "
Zdjęcia 3 |
NEC EA241WU 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC EA241WU 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync EA241WU biały 6096 cm 24 cale monitor LCD LED Backlight IPS | 1 938 zł |
Monitor NEC MultiSync EA241WU (60004677) | 1 627 zł |
NEC MultiSync EA241WU schwarz 60004676 | 1 925 zł |
Monitor NEC MultiSync EA241WU (60004676) | 1 729 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →