Monitor NEC MultiSync EA242WU 24 "
Zdjęcia 9 |
NEC MultiSync EA242WU 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync EA242WU 24 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync EA242WU czarny | 2 054 zł |
Monitor NEC MultiSync EA242WU (60004855) | 1 899 zł |
NEC MultiSync EA242WU 61 cm (24") 1920 x 1200 px monitor LCD 60004855 | 1 909 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! nec Monitor MultiSync EA242WU czarny IPS 1920x1200 - | 1 820 zł |
NEC MultiSync EA242WU 61 cm (24") 1920 x 1200 px monitor LCD 60004855 | 1 909 zł |
NEC EA242WU 24" IPS Monitor, 1920 x 1200 WUXGA, 60Hz, 6ms | 1 899 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →