Monitor NEC MultiSync E274F 27 "
Zdjęcia 8 |
NEC MultiSync E274F 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync E274F 27 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHARP/NEC Akcesoria PC i laptopy Marka Model MULTISYNC E274F Black 6000583 | 984 zł |
NEC Monitor MultiSync E274F 27 cali DP HDMI czarny UPNEC27LE274FBK | 1 128 zł |
NEC 27"'' MultiSync E274F 60005830 Czarny | 1 092 zł |
Monitor NEC MultiSync E274F 27" 1920x1080px | 949 zł |
NEC Monitor MultiSync E274F 27 cali DP HDMI czarny 110610 | 1 128 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje NEC MultiSync E274F
Ceny na NEC MultiSync E274F |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync E224F 22 " | od 780 zł | 4 oferty | ||
NEC MultiSync E244F 24 " | od 780 zł | 12 oferty | ||
NEC MultiSync E274F 27 " | od 871 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →