Monitor NEC MultiSync E244F 24 "
Zdjęcia 8 |
NEC MultiSync E244F 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync E244F 24 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHARP/NEC Akcesoria PC i laptopy Marka Model NEC MULTISYNC E244F Black 600 | 880 zł |
Monitor NEC MultiSync E244F 24" 1920x1080px | 785 zł |
Monitor NEC MultiSync E244F 24" 1920x1080px 60005829 | 785 zł |
NEC MultiSync E244F - LED-Monitor - 60 cm (24") - 1920 x 1080 60005829 | 797 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje NEC MultiSync E244F
Ceny na NEC MultiSync E244F |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync E224F 22 " | od 780 zł | 4 oferty | ||
NEC MultiSync E244F 24 " | od 780 zł | 14 oferty | ||
NEC MultiSync E274F 27 " | od 871 zł | 22 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →