Monitor Neovo LH-2402 23.8 "
Zdjęcia 8 |
Neovo LH-2402 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LH-2402 23.8 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LH-2402 238IN 6045CM VA/FHD 1920 X 1080 HDMI DP VGA LH-2402 | 617 zł |
AG NEOVO Monitor 24 cale LH-2402 HDMI DP D-SUB UPAGN024XSLH240 | 619 zł |
AG NEOVO Monitor 24 cale LH-2402 HDMI DP D-SUB 126124 | 649 zł |
AG Neovo AG NEOVO MONITOR LCD PROFESJONALNY 18/7 LH-2402 | 732 zł |
AG NEOVO Monitor 24 cale LH-2402 HDMI DP D-SUB 126124 | 619 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Neovo LH-2402
Ceny na Neovo LH-2402 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-2402 23.8 " | od 617 zł | 11 oferty | ||
Neovo LH-2702 27 " | od 675 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →