ЖК-панель Neovo QM-5502 54.6 " чорний
Фото 9 |
Neovo QM-5502 54.6 " чорний
Діагональ:54.6 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:5 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Neovo QM-5502 54.6 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-5502 CZARNY 400cd/m2 5000:1 24/7 4K UL | 3 118 zł |
AG NEOVO 54.6'' QM-5502 Czarny QM-5502 | 3 141 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-5502 CZARNY 400cd/m2 5000:1 24/7 4K 11 | 3 267 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-5502 CZARNY 400cd/m2 5000:1 24/7 4K 11 | 3 118 zł |
Monitor AG Neovo Digital Signage (QM-5502) | 3 022 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-5502 CZARNY 400cd/m2 5000:1 24/7 4K | 3 150 zł |