ЖК-панель Neovo QM-4302 43 " чорний
Відео 1Фото 10 |
Neovo QM-4302 43 " чорний
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 5 мс
Частота:76 Гц
Контрастність:4 500:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI, HDMI, LAN
43-дюймовий екран для цифрової реклами. Технологія Anti-Burn-in, що запобігає вигоранню зображення.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Neovo QM-4302 43 " чорний
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AG Neovo QM-4302 Écran plat de signalisation numérique 108 cm 425" IPS 400 | 2 317 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-4302 CZARNY 43 cale ULAGN043LQM4302 | 2 315 zł |
AG Neovo QM-4302 MON-DSG-AGN-003 | 2 323 zł |
AG NEOVO 42,5'' QM-4302 Czarny QM-4302 | 2 350 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-4302 CZARNY 43 cale 93108 | 2 425 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди