Panel LCD Neovo QM-4302 43 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Neovo QM-4302 43 " czarny
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 5 ms
Częstotliwość:76 Hz
Kontrast:4 500:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, DVI, HDMI, LAN
43-calowy wyświetlacz cyfrowy. Technologia Anti-Burn-in zapobiegająca wypaleniu obrazu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo QM-4302 43 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo QM-4302 Écran plat de signalisation numérique 108 cm 425" IPS 400 | 2 317 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-4302 CZARNY 43 cale ULAGN043LQM4302 | 2 315 zł |
AG Neovo QM-4302 MON-DSG-AGN-003 | 2 323 zł |
AG NEOVO 42,5'' QM-4302 Czarny QM-4302 | 2 350 zł |
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy QM-4302 CZARNY 43 cale 93108 | 2 425 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →