Монітор Neovo LH-24 24 "
Фото 6 |
Neovo LH-24 24 "
22 "24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:270 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Neovo LH-24 24 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Neovo AG LH-24 599 cm 169 Black LH240011E0100 czarny | 1 587 zł |
24" Neovo LH-24 Speakers - 5 ms - Monitor | 796 zł |
Monitor AG NEOVO LH- LH-24, 23,8', IPS, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 1 217 zł |
Модификації Neovo LH-24
Ціни на Neovo LH-24 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-22 22 " | від 1 025 zł | 4 пропозиції | ||
Neovo LH-24 24 " | від 796 zł | 4 пропозиції |