Monitor Neovo LH-24 24 "
Zdjęcia 6 |
Neovo LH-24 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:270 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LH-24 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neovo AG LH-24 599 cm 169 Black LH240011E0100 czarny | 1 344 zł |
24" Neovo LH-24 Speakers - 5 ms - Monitor | 1 077 zł |
Monitor AG Neovo LH-24 (LH240011E0100) | 1 198 zł |
Monitor AG NEOVO LH- LH-24, 23,8', IPS, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 1 124 zł |
Modyfikacje Neovo LH-24
Ceny na Neovo LH-24 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-22 22 " | od 973 zł | 4 oferty | ||
Neovo LH-24 24 " | od 1 077 zł | 6 oferty | ||
Neovo LH-27 27 " | od 992 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →