Monitor NEC EA245WMi-2 24 "
Zdjęcia 6 |
NEC EA245WMi-2 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC EA245WMi-2 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor NEC Multisync EA245WMi-2-BK (czarny) | 2 169 zł |
Monitor NEC Multisync EA245WMi-2-WH (biały) | 2 169 zł |
Monitor NEC Multisync EA245WMi-2-BK-ColorTuned | 2 309 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →